Różaniec do granic niebaZ wielką radością pragniemy poinformować, że organizowana jest druga edycja Różańca do Granic, tym razem pod nazwą – Różaniec do Granic Nieba. Będzie miał miejsce w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, w dniach 1-8.11.2020.

Pragniemy zaprosić cały Kościół Polski do wspólnej modlitwy. W obliczu kryzysu, przygniatającej nas sytuacji oraz wobec niepewności, jaka może gościć w sercach wielu ludzi, pragniemy „podnieść głowy” ku Niebu, by prosić o Miłosierdzie i łaskę wiary.
Różaniec do Granic Nieba poświęcony jest dzieciom nienarodzonym i duszom czyśćcowym. Chcemy pokutować przed Bogiem za wszystkie grzechy popełnione przeciwko życiu oraz wynagradzać za grzechy popełnione przeciwko dzieciom nienarodzonym, zwracając się do nich w modlitwie, prosić o wybaczenie i wstawiennictwo za nami u Stwórcy.

Dusze czyśćcowe, będziemy prosić o modlitwę oraz ofiarowywać odpusty w ich intencji.

Jesteśmy przekonani, że Różaniec do Granic Nieba może przyczynić się do „odbudowania” wiary, nadziei i miłości oraz mieć poważny wpływ na powrót wiernych do Kościoła.

Całe wydarzenie przeżywamy w duchu miłości do Kościoła oraz posłuszeństwa Jego Pasterzom i Papieżowi.

Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich kapłanów do udziału w tym wydarzeniu, prosimy o włączanie powierzonych im parafii poprzez rejestrację na stronie internetowej, tak by jak najwięcej polskich parafii stało się „punktem modlitwy”. Prosimy o umieszczenie informacji o Różańcu w ogłoszeniach parafialnych oraz zachęcanie wszystkich parafian do udziału w modlitwie.

Wszystkie szczegóły opisane są na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl

Organizatorzy Różańca Do Granic Nieba.