Małe Stópki

Podziękowanie z Zakładu Leczniczo – Opiekuńczego dla Dzieci

prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Maryi Niepokalanej

Drodzy Parafianie Z całego serca dziękuję za dary i ofiary przygotowane dla naszych Dzieci w ramach akcji Fundacji Małych Stópek „Paczuszka dla Maluszka”. Dziękuję za wrażliwość Waszych serc i otwartość na tych, którzy potrzebują pomocy. W naszym Zakładzie mamy 44 Dzieci z niepełnosprawnością w stopniu znacznym i głębokim, którym staramy się zapewnić opiekę, leczenie, wychowanie a przede wszystkim stworzyć dla nich dom. Z wdzięcznością myślę o Was, o Waszym geście dobroci, odwdzięczając się modlitwą. Niech święty Józef, który patronuje nam w tym roku, wyprasza Wam łaski potrzebne do świętości w codzienności.

Z pamięcią w modlitwie: dyrektor S. M. Justyna Wojcieszak